Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076343/0004

Josef Thoma

(Wien 1828-1899) Mühle bei Kindberg, Steiermark, signiert J. Thoma, Öl auf Leinwand, 50 x 82 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.01.2022 - 10:06

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Josef Thoma

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online