Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076374/0003

Franz Xaver Wölfle *

(Kaufbeuren 1878-1972 Zankenhausen) Pfeifenraucher, signiert F. X. Wölfle, Öl auf Holz, 17,5 x 14 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.01.2022 - 10:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Franz Xaver Wölfle *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online