Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076489/0001

W. Meadows

(um 1900) Venedig, signiert, datiert W. Meadows 1914, Öl auf Leinwand,40,5 x 61 cm, gerahmt (Rahmen leicht beschädigt), (JP)

25.01.2022 - 10:03

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

W. Meadows

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online