Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-015045/0107

Carl Just

tätig 1865-1935 "Trafoi", Aquarell, ca. 22,5x 29 cm, signiert, betitelt, datiert 1906, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

26.01.2022 - 15:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Carl Just

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 26.01.2022 - 15:21
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online