Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-015082/0034

Fritz Paplham*

Klosterneuburg 1888-1958 Wien "Gehöft in den Bergen", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 65 x 80 cm, signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

26.01.2022 - 15:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Fritz Paplham*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 26.01.2022 - 15:17
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online