Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-015147/0001

Helmur Leherb (Leherbauer)*

Wien 1933-1997 4 Farb-Interpretationslithographien, "Gilbert Becaud, Concert, Mozart, Lipizzaner", Blattgrößen ca. 70 x 40 cm, handsigniert, datiert

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

26.01.2022 - 15:14

Vyvolávací cena:

Helmur Leherb (Leherbauer)*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 26.01.2022 - 15:14
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online