Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-015148/0002

F. Stoitzner

Anfang 20. Jhdt. "Stillleben, u. a mit Flieder in Vase", Öl auf Karton, ca. 63 x 48 cm, signiert, gerahmt, beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

26.01.2022 - 15:16

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

F. Stoitzner

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 26.01.2022 - 15:16
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online