Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-015155/0002

R. Stoitzner

1. Hälfte 20. Jhdt. "Stillleben mit Rosen in Vase", Öl auf Karton, ca. 30 x 39 cm, signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

26.01.2022 - 15:18

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

R. Stoitzner

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 26.01.2022 - 15:18
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online