Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 396-260148/0020

Altschliffdiamantohrringe zus. ca. 0,15 ct,

Rosegold 580, Silber, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,3 g,

Expert: Gabriella Varady

26.01.2022 - 15:06

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Expert: Gabriella Varady

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 26.01.2022 - 15:06
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online