Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-468819/0002

7 Kaffeelöffel

Silber 800, Dianakopfpunze 1872-1922, Länge ca. 14 cm, 190,4 g, Gebrauchsspuren, Monogrammiert J. B., in Kassette ca. 18 x 18 cm, Höhe ca. 3 cm

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

01.02.2022 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:
EUR 170,-

7 Kaffeelöffel

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 01.02.2022 - 15:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online