Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050099/0008

2 Diamant Kleiderclips zus. ca. 14,50 ct

Platin 950, zwei Brillanten zus. ca. 1,40 ct, kleinere Brillanten tlw. im Altschliff und Diamanten im Baguetteschliff zus. ca. 13,10 ct, 51 g, Clipmechanik Weißgold 750, Broschierung tlw. Weißgold 585, øp48

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

10.02.2022 - 15:31

Dosažená cena: **
EUR 11.520,-
Vyvolávací cena:
EUR 9.000,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Happy Valentine‘s Day - Erlesener Schmuck
Datum: 10.02.2022 - 15:31
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.01. - 09.02.2022