Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 445-000030/0008

Kulturperlen Armband

Gold 750, tlw. feingoldfärbig bzw. emailliert, Diamantrauten zus. ca. 0,20 ct, Millanesegeflecht mit Inschrift: Gott sei mit Dir, Arbeit Mitte 19. Jh., 55,6 g, tlw. Gebrauchsspurenøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

10.02.2022 - 15:21

Dosažená cena: **
EUR 7.680,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Kulturperlen Armband

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Happy Valentine‘s Day - Erlesener Schmuck
Datum: 10.02.2022 - 15:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.01. - 09.02.2022