Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050415/0005

Pomellato Brillantcreolen zus. ca. 3 ct

Weißgold 750, 13,8 g, Original Etui mit Gebrauchsspuren, Zertifikatøg14

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

10.02.2022 - 15:19

Dosažená cena: **
EUR 12.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Happy Valentine‘s Day - Erlesener Schmuck
Datum: 10.02.2022 - 15:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.01. - 09.02.2022