Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050344/0006

Turmalinbrosche Kleeblatt

Rose-, Weißgold 585, Turmaline zus. ca. 20 ct, tlw. mit Katzenaugeneffekt, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,35 ct, 11,6 g, Steine tlw. mit Oberflächenmerkmalen, eine Bruchstelleøg8

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

10.02.2022 - 15:32

Dosažená cena: **
EUR 768,-
Vyvolávací cena:

Turmalinbrosche Kleeblatt

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Happy Valentine‘s Day - Erlesener Schmuck
Datum: 10.02.2022 - 15:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.01. - 09.02.2022