Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050463/0002

Bulgari Brillantsolitär Ring ca. 0,65 ct

Gold 750, signiert, nummeriert 13540, 5,4 g, RW 54øg5

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

10.02.2022 - 15:02

Dosažená cena: **
EUR 2.560,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Happy Valentine‘s Day - Erlesener Schmuck
Datum: 10.02.2022 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.01. - 09.02.2022