Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050320/0004 +

Diamantbrosche zus. ca.0,20 ct

Rosegold 585, tlw. feingoldfärbig, Altschliffdiamanten, österr. Einfuhrpunze 1872-1902, 6 g, ein Broschierungsteil aus späterer Zeitøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

10.02.2022 - 15:29

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Happy Valentine‘s Day - Erlesener Schmuck
Datum: 10.02.2022 - 15:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.01. - 09.02.2022