Collant Anhänger
Weißgold 585 tlw vergoldet, Brillant ca. 0,10 ct, 7,8 g øg8
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
27.01.2022 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Collant Anhänger
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 27.01.2022 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 20.01. - 27.01.2022 |