Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-112377/0003

Wiener Silber Schale,

Silber, hexagonal, teilweise durchbrochen gearbeitet, beweglicher Bügelhenkel, Gewicht 197 g, Dm. 23,7 cm, Wiener Dianakopfpunze 1872 - 1922, Gebrauchsspuren, minimale Druckstellen, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

25.01.2022 - 15:05

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wiener Silber Schale,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 25.01.2022 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online