Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-112611/0003

Wiener Silber Zuckerdose,

Silber, quadratisch, 2 Henkel, gewellter Rand, Gewicht 133 g, Höhe 5,8 cm, Meisterzeichen, Wiener Dianakopgpunze 1872 - 1922, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

25.01.2022 - 15:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wiener Silber Zuckerdose,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 25.01.2022 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online