Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-110134/0001 +

Londoner George III. - Kerzenleuchter,

Silber, quadratische Fußzone, einsetzbarer Tropfrand, Höhe 27,5 cm, Meisterzeichen T. H / R. M = Thomas Hannam & Richard Mills, Londoner Beschauzeichen 1767/68, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

25.01.2022 - 15:16

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 25.01.2022 - 15:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online