Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-112472/0004

Russische Ikone - Christus Pantokrator,

Holz, Silbermontierung, farbig bemalt, 11,3 x 13,7 cm, Moskauer Stadtmarke mit Beschaumeisterzeichen 1861, Gebrauchsspuren, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

25.01.2022 - 15:17

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 25.01.2022 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online