Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-111622/0026

Russischer Silber Löffel,

Silber, Gewicht 64 g, Länge 19,5 cm, Kokoschnikkopfpunze 1908-1917, Gebrauchsspuren, in Kassette, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

25.01.2022 - 15:05

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Russischer Silber Löffel,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 25.01.2022 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online