Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039756/0015

Joseph Kindermann

"Charte von Steyermark entworfen und gezeichnet von I. C. Kindermann, Wien, im Verlage des Kunst- und Industrie-Comptoirs 1802.", grenzkolorierter Kupferstich, signiert: "gestochen von Franz Müller.", ca. 47,5 x 59 cm, originale Blattgröße ca. 60 x 76,5 cm

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

27.01.2022 - 15:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Joseph Kindermann

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 27.01.2022 - 15:22
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online