Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039636/0007

Edward Pryce Owen

(1788-1863 Cheltenham) Rast der Pferde und Herdentiere in Landschaft, signiert unten links: E. P. Owen, Öl auf Leinwand, ca. 61 x 84 cm, Retuschen, teilvergoldeter profilierter Holzrahmen

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

27.01.2022 - 15:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Edward Pryce Owen

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 27.01.2022 - 15:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online