Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039645/0001

Franz Xaver Jung-Ilsenheim *

(Wien 1883-1963 Salzburg) Rehbock auf der Wiese, signiert unten links: F. JUNG-ILSENHEIM, Temperafarben auf Pressspanplatte, ca. 60 x 89,5 cm, leicht beschädigter Rahmen, etwas verschmutzt, Kratzspuren oben mittig

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

27.01.2022 - 15:16

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:

Franz Xaver Jung-Ilsenheim *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 27.01.2022 - 15:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online