Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039400/0004

Fatima Seidl-Tunovic *

(Gacko, Jugoslawien 1944 geb.) Paar in Landschaft, signiert unten rechts: FATIMA,Öl auf Pressspanplatte, ca. 86 x 61 cm, gerahmt, minimale Farbfehlstellen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

27.01.2022 - 15:07

Vyvolávací cena:

Fatima Seidl-Tunovic *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 27.01.2022 - 15:07
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online