Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039725/0002

Ondrej Steberl *

(Pezinok 1897-1977 Bratislava) Slowakisches Trachtenpaar, signiert und datiert unten rechts: Steberl 1975, Öl auf Leinwand, ca. 70,5 x 71,5 cm, leicht beschädigter Rahmen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

27.01.2022 - 15:18

Vyvolávací cena:

Ondrej Steberl *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 27.01.2022 - 15:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online