Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038871/0005 V

Theodor Petter

(Spittelberg 1822-1872 Wien) Herbst-Alpenblumen, signiert und datiert unten links: Theodor Petter 1869, Aquarell/Gouache auf Papier, ca. 34,5 x 27 cm, vergoldeter spätklassizistischer Rahmen

Provenienz: Hugo Ruef, München, 26. 3. 1987; Österreichische Privatsammlung.

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

27.01.2022 - 15:02

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Theodor Petter

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 27.01.2022 - 15:02
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online