Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039379/0068

Bub in Lederhose, Entwurf Leo Miller (1887-1965)

Keramik, farbig staffiert, undeutliche Rundmarke, Höhe 19,8 cm, Gebrauchsspuren, vgl. Literatur: Hottenroth, Die Radstädter Keramik, Scheibbs 2002, S. 148, Abb. 511, S. 147, Nr. 511, Mod. Nr. 148

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

27.01.2022 - 15:05

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 27.01.2022 - 15:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online