Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120795/0000

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Abendstimmung in Tiers bei Bozen, signiert Al. Burger, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 16 x 22,5 cm, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

07.02.2022 - 15:02

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.02.2022 - 15:02
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online