Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023880/0009 -

Franz Brenner

(Wien 1873 - 1945, tätig als Landschafts und Vetutenmaler) betitelt "Rothenthurm Thor" handsigniert F. Brenner, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 29 x 21 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren, Rahmen beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher

07.02.2022 - 15:14

Vyvolávací cena:

Franz Brenner

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.02.2022 - 15:14
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online