Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023933/0007

Theodor Mayerhofer

( Wien 1855 - 1941, Schüler der Wiener Akademie unter Eduard Engerth) Morgenpost, handsigniert, datiert, Th. Mayerhofer 1923, Öl auf Karton, Bildausschnitt 24,5 x 19 cm, verglast, gerahmt, fleckig/abgerieben, Rahmen beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher

07.02.2022 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Theodor Mayerhofer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.02.2022 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online