Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023918/0010 -

Monogrammist Anfang 21. Jhdt.

Geometrische Formen, monogrammiert HP 13, Acryl/Mischtechnik auf Holzfaserplatte, Bildausschnitt 44,5 x 44,5 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

07.02.2022 - 15:17

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Monogrammist Anfang 21. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.02.2022 - 15:17
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online