Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023988/0003

Franz Köck *

(Graz 1886-1975, Studium an der Landeskunstschule Graz unter A. Zoff und A. Marussig) Winterlandschaft, handsigniert F. Köck, Öl auf Karton, Bildausschnitt 38 x 49 cm, in silberfarbigem Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

07.02.2022 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Franz Köck *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.02.2022 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online