Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023880/0011 -

Eduart Veith

(Neutitschein 1856 - 1925 Wien Schüler der Wiener Kunstgewerbeschule, ab 1890 Mitglied des Wiener Künstlerhauses) "Salzburg", handsigniert, dadiert E. Veith 4.1.1917, Auarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 23,5 x 15,5 cm, Passepartout, vergalst, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

07.02.2022 - 15:14

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Eduart Veith

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.02.2022 - 15:14
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online