Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140-041656/0015

Steingewicht,

16./17. Jh.?, Granit, rund behauen, Schmiedeeisenring, H.(ohne Ring) ca. 14 cm, Altersspuren.

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

31.01.2022 - 10:08

Vyvolávací cena:

Steingewicht,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 31.01.2022 - 10:08
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online