Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023118/0013

Künstler 19. Jhdt.

Flußlandschaft mit Wanderer, signiert F. Helm, Öl auf Leinwand, 55 x 70 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt,

31.01.2022 - 10:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 31.01.2022 - 10:35
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online