Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023156/0003

Österreichischer Künstler, 18. Jh. "Kreuzabnahme Christi"

, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 69 x 48 cm, gerahmt, restauriert

31.01.2022 - 10:39

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 31.01.2022 - 10:39
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online