Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023122/0014

Franz Bilko *

(Gumpoldskirchen 1894-1968 Baden bei Wien), "Stadttor von Traismauer, signiert "Franz Bilko, Baden", betitelt "Traismauer", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 38,5 x 34,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

31.01.2022 - 10:32

Vyvolávací cena:

Franz Bilko *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 31.01.2022 - 10:32
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online