Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023118/0011

Künstler um 1900

Südliche Landschaft im Stile von Georg Fischhof, unleserlich signiert W. Dola, Öl auf Karton, je 20 x 30 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt, (2)

31.01.2022 - 10:38

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 31.01.2022 - 10:38
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online