Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 445-000025/0006

Pasquale Bruni Brillantcollier Amore zus. ca. 0,10 ct

Weißgold 750, Länge ca. 45-50 cm, signiert, 9,6 gøg10

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

03.02.2022 - 15:30

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 03.02.2022 - 15:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.01. - 02.02.2022