Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 445-000027/0001

Altschliffbrillant Rubinring

Weißgold 750, ein Altschliffbrillant ca. 0,80 ct, 10,6 g, RW 60, Altschliffbrillant etwas ausgeschartetøg11

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

03.02.2022 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Altschliffbrillant Rubinring

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 03.02.2022 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.01. - 02.02.2022