Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065466/0000

Edmund Harburger

(Eichstätt 1846-1906 München) Liebelei, signiert: E. Harbuger, rückseitig betitelt: Trautiches Gespräch, Bleistift auf Papier, Passepartout-Auschnitt ca. 22,5 x 31 cm, Blattgröße ca. 29 x 37,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.02.2022 - 15:30

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Edmund Harburger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 08.02.2022 - 15:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online