Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025840/0015

Maler des 19. Jahrhunderts

Dorf in den Alpen, undeutlich signiert: Bernat (?), Öl auf Leinwand, ca. 78,5 x 106 cm, Krakelee, gerahmt, Rahmen gering beschädigt, Gegenstück zu: 194-025840/0022

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.02.2022 - 15:30

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

Maler des 19. Jahrhunderts

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 08.02.2022 - 15:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online