Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026279/0009

Heinrich Krause *

(Rodaun bei Wien 1885-1983 Wien) Umbrische Landschaft, signiert: Krause, Öl auf Leinwand, ca. 61 x 47 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.02.2022 - 15:02

Vyvolávací cena:

Heinrich Krause *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 08.02.2022 - 15:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online