Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026279/0005

Carl Müller-Baumgarten

(Leipzig 1879-1964 München) Bildnis eines Bärtigen mit Hut, signiert: Müller Baumgarten, ortsbezeichnet: München, Öl auf Leinwand, ca 47 x 36 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.02.2022 - 15:16

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Carl Müller-Baumgarten

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 08.02.2022 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online