Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025676/0004

Vier Plakate, 1950/60er

IDO Brauselimonade, Erdal, Österreichische Brau AG, Farbgraphiken auf Papier bzw. zweimal auf Karton, ca. 33 x 23 cm bis ca. 42,5 x 30 cm, zweimal mit Papier-Fehlstelle, Altersspuren (4)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.02.2022 - 15:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Vier Plakate, 1950/60er

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 08.02.2022 - 15:35
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online