Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120270/0000

9 Steiff-Figuren

farbiger Kurz- und Langmohair, sowie mit Filzbesatz, vereinzelt mit Erzeugermarke, 1. Hälfte 20. Jhdt., starke Altersspuren, bespielt

Expert: Friedrich Reinbacher

21.02.2022 - 15:16

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

9 Steiff-Figuren

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Einfach tierisch
Datum: 21.02.2022 - 15:16
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online