Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039264/0004

Miriam Eibner *

(1971 geb.) Das noch Unbefreite, signiert, datiert und nummeriert unten: Miriam Eibner (19)92, 15/80, Radierung, ca. 15,5 x 16,5 cm (Platte), ca. 29,5 x 21 cm (Blatt), gerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

03.02.2022 - 15:25

Vyvolávací cena:

Miriam Eibner *

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 03.02.2022 - 15:25
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online