Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 104

Anton Hansch

(Vienna 1813-1876 Salzburg)
A Mountain Stream, Landscape in Schoppernau, Vorarlberg (?), signed, dated Hansch (1)846, oil on panel, 61 x 77 cm, horizontal cracking, framed, (JP)

Provenance:
Private Collection Austria.

22.02.2022 - 15:52

Dosažená cena: **
EUR 4.608,-
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 4.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.600,-

Anton Hansch

(Vienna 1813-1876 Salzburg)

Provenance:
Private Collection Austria.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 22.02.2022 - 15:52
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.02. - 22.02.2022